[INFO] Szukam elektryka do poprawki anglika Śląsk

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • scheevy
    Classic
    • 2013
    • 28

    [INFO] Szukam elektryka do poprawki anglika Śląsk

    Zamieszczone przez Alonzo_
    Czy to kupujecie?
    Znaczy czy kupi to "świat"?
    Ale w sumie to nie istotne.
    Bańka mydlana pękła w rączkach VW (entliczek pętliczek) a wielcy świata motoryzacyjnego grali w tego entliczka :szeroki_usmiech
    Zamieszczone przez Alonzo_
    Najlepsi prawnicy teraz za VW-ejowski szmal go wybronią. I nikt nie będzie pytał skąd na nich miał.
    Zrzucą się na to ci wielcy i po sprawie.
    Karawana musi iść dalej :szeroki_usmiech
  • gocek
    Ambiente
    • 2012
    • 103
    • Octavia III (5E3)
    • CKFC 2.0 TDI CR 150 KM

    #2
    [INFO] Szukam elektryka do poprawki anglika Śląsk

    Witam jakiś czas temu kupiłem OI 2002r niestety trafiłem na anglika jak się później okazało. Problem mam z szybami lewa i prawa szyba po naciśnięciu schodzi na sam dół i do góry to samo tył jest ok. pierwsza pozycja przycisku wogóle nie działa. Kolejna rzecz z prawej strony guzik działa tylko na dół i jedzie na sam dół po naciśnięciu (ktoś podłączył tylko 2 kable na 4), Jest tak namieszane, że kupiłem lewy i prawy moduł + wiązki bo te co były są pocięte i przeciągnięte z jednej strony na drugą.

    moduły + wiązki mam z europejczyjka potrzebuje przeniesienie światła stop na lewą stronę i jeśli się da to zapinanie pasów w odpowiednie miejsce sprawa dosyć pilna.

    ewentualnie namiar na jakiegoś elektro-mechanika w okolicach Kęt, Żywca, Bielska Białej

    Komentarz

    • Maicroft
      Moderator
      S_OCP MemberModeratorr
      • 2004
      • 25757
      • Audi

      #3
      Jak nie znajdziesz nikogo chetnego w najblizszym czasie, to daj znac na PW.

      Jak wiazki sa poprzeciagane, to oznacza ze wtyczki w slupkach sa tak jak byly ori. Co za lenie to przekladaly.

      Swiatlo p.mgielne a nie stop

      Malo kto chce poprawiac prad po kims, bo rozne kwiatki wychodza.
      Spritmonitor.de

      Komentarz

      Pracuję...